Mitsubishi FR-A842-07700-E2-60R2R Inverter DC; Pn: 280-400kW; DC 537-707V;In max: 770A;(315kW; 610A); IP00
Close
Price Summary
In Stock
Highlights:
Type: FR-A800-R2R (FOR ROLL TO ROLL)
Compare
SKU: FR-A842-07700-E2-60R2R Categories: ,
Description
Series: FR-A800 PLUS SERIES
Serial Number: 412465
Product Details: Inverter DC; Pn: 280-400kW; DC 537-707V;In max: 770A;(315kW; 610A); IP00